
- В наявності
- Код: 310201XF6A
АКПП NISSAN X-TRAIL T31 07-14 2.5 QR25DE (б/у)
61 600 ₴
+380 (67) 389-17-86
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1XF6A
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31020-1XF6A |
| Виробник | Nissan |
| Стан | Вживані |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобіль-донор | NISSAN X-TRAIL T31 07-14 |
| Двигун | 2.5 QR25DE |
| Код товару | 366581 |
| Крос-номера | 1XF6A |
| Номер виробника | 310201XF6A |
- Ціна: 61 600 ₴








