
- В наявності
- Код: 80720-1AA0A
Склопідіймач NISSAN MURANO Z51 07-14 ВНЕДОРОЖНИК 3.5 VQ35DE 2009 перед. прав. (б/у)
1 980 ₴
+380 (67) 389-17-86
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 80730-1BA0A |
| Виробник | Nissan |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобіль-донор | NISSAN MURANO Z51 07-14 |
| Рік випуску | 2009 |
| Двигун | 3.5 VQ35DE |
| Код товару | 236200 |
| Крос-номера | 807301BA0A |
| Кузов | Позашляховик |
| Номер виробника | 80720-1AA0A |
| Розташування | Перед. / Прав |
- Ціна: 1 980 ₴






