
- В наявності
- Код: 92600-1VA0A
Компресор кондиціонера NISSAN QASHQAI 07-14 MR20 (б/у)
8 800 ₴
+380 (67) 389-17-86
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 92600-1VA0A |
| Виробник | Nissan |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобіль-донор | NISSAN QASHQAI 07-14 |
| Двигун | MR20 |
| Код товару | 102060 |
| Крос-номера | 0100901298, 92600-1DB0A |
| Номер виробника | 92600-1VA0A |
- Ціна: 8 800 ₴









