
- В наявності
- Код: 80721-9AM0A
Склопідіймач NISSAN SENTRA B17 12-21 СЕДАН 1.8 MRA8DE 2015 перед. лев. (б/у)
2 420 ₴
+380 (67) 389-17-86
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 807303SG1A |
| Виробник | Nissan |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобіль-донор | NISSAN SENTRA B17 12-21 |
| Рік випуску | 2015 |
| Двигун | 1.8 MRA8DE |
| Код товару | 252591 |
| Крос-номера | 807303SG1A |
| Кузов | Седан |
| Номер виробника | 80721-9AM0A |
| Розташування | Перед. / Лев |
- Ціна: 2 420 ₴





