
- В наявності
- Код: 82720-4CA0A
Склопідіймач NISSAN X-TRAIL/ROGUE T32 13-20 2.5 QR25DE 2017 задн. прав. (б/у)
440 ₴
+380 (67) 389-17-86
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 827204CA0A |
| Виробник | Nissan |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобіль-донор | NISSAN X-TRAIL/ROGUE T32 13-20 |
| Рік випуску | 2017 |
| Двигун | 2.5 QR25DE |
| Код товару | 294570 |
| Крос-номера | 827301BA0A, 82720-6FR0A |
| Номер виробника | 82720-4CA0A |
| Розташування | Задн. / Прав |
- Ціна: 440 ₴




